Strona główna » Historia zmian w programach » Faktura VAT » Rok 2023 » Wersja 5.405.2023

Faktura VAT - zmiany w wersji 5.405.2023

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 13. stycznia 2023)

Na wydruku zestawienia należności kontrahenta dodano kolumny "Pozostało do rozliczenia [zł]" oraz "Pozostało do rozliczenia" (w walucie). Wydruk dostępny jest z poziomu okna Kontrahenci pod opcją "Zestawienie należności kontrahenta" pod prawym przyciskiem myszy.

  • Zmiany w późniejszej wersji 5.406.2023 z dnia 27. stycznia 2023

    Wprowadzono zmianę na oknie wyboru certyfikatów do podpisu JPK polegającą na zmianie sposobu wyświetlania daty ważności certyfikatów. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 5.404.2023 z dnia 9. stycznia 2023

    Wprowadzono usprawnienia w algorytmie generującym kolejne numery dokumentów. Przy bardzo dużej liczbie dokumentów zgromadzonych w programie zdarzały się opóźnienia przy dodawaniu kolejnych dokumentów. Obecnie liczba zgromadzonych w programie dokumentów oraz rozmiar bazy danych nie wpływają na czas generowania numeru. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji