Strona główna » Historia zmian w programach » Faktura VAT » Rok 2021 » Wersja 5.368.2022

Faktura VAT - zmiany w wersji 5.368.2022

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 29. grudnia 2021)

Zaktualizowano stawki odsetek ustawowych na wydruku noty odsetkowej. Wydruk noty odsetkowej dostępny jest na oknie "Rejestr faktur" pod prawym przyciskiem myszy pod opcją Inne wydruki - Nota odsetkowa...

  • Zmiany w późniejszej wersji 5.369.2022 z dnia 5. stycznia 2022

    Umożliwiono wysyłkę faktur do Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF). Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 5.367.2022 z dnia 17. grudnia 2021

    Wprowadzono mechanizm sprawdzania ilości wolnego miejsca na dysku na który eksportowana jest baza danych. W przypadku braku odpowiedniej ilości miejsca wyświetlany jest komunikat z błędem. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji