Strona główna » Historia zmian w programach » Faktura VAT » Rok 2021 » Wersja 5.366.2022

Faktura VAT - zmiany w wersji 5.366.2022

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 10. grudnia 2021)

  • W związku z wprowadzeniem od 2023 roku obowiązkowej rejestracji każdej wystawianej faktury w KSeF (Krajowy System e-Faktur) wprowadzono możliwość eksportu i importu niektórych dokumentów do plików XML według docelowej struktury e-faktury. Wysyłka, pobierania i synchronizacja faktur z serwerem KSeF nie jest na ten moment zaimplementowana ponieważ Ministerstwo Finansów nie udostępniło jeszcze produkcyjnej wersji systemu. Opcja eksportu i importu dostępna jest na oknie "Rejestr faktur" pod menu głównym Dane - Krajowa e-Faktura...
  • Wprowadzono poprawkę w części programu odpowiedzialnej za generowanie plików PDF w przypadku gdy w systemie Windows ustawiono kodowanie znaków w formacie UTF-8.

  • Zmiany w programie Faktura VAT w wersji późniejszej 5.367.2022 z dnia 17. grudnia 2021

  • Zmiany w programie Faktura VAT w wersji wcześniejszej 5.365.2021 z dnia 26. listopada 2021

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, obsługa KSeF, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą KSeF oraz JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK, e-Deklaracji oraz pobieranie dokumentów z KSeF.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, PIT, kilometrówki, środków trwałych, wysyłka JPK, e-Deklaracji, pobieranie danych z KSeF.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, ewidencja czasu pracy, wyliczanie wynagrodzeń, eksport do Płatnika i ZUS-PUE, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji