Strona główna » Historia zmian w programach » Faktura VAT » Rok 2021 » Wersja 4.341.2021

Faktura VAT - zmiany w wersji 4.341.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 2. kwietnia 2021)

Wprowadzono obsługę opłat od środków spożywczych zwanych potocznie "podatkiem cukrowym". Na oknie dodawania lub edycji towaru dodano zakładkę "Podatek cukrowy". Zakładka zawiera wszelkie niezbędne pola potrzebne do oszacowania kwoty opłaty od danego towaru takie jak: zawartość cukru w 100 ml napoju, ilość napoju w podstawowej jednostce miary, wskazanie czy napój zawiera co najmniej 20% soku, słodziki oraz kofeinę lub taurynę. Uwaga! Wyliczona kwota opłaty nie jest doliczana do ceny sprzedawanych towarów. Ceny towarów należy powiększyć indywidualnie niezależnie od faktu czy opłata dla danego towaru została oszacowana. W przypadku gdy zostanie sprzedany co najmniej jeden towar ze wskazaniem, że podlega on opłacie od środków spożywczych na głównym pasku przycisków pojawia się przycisk "Opłata cukrowa" po wybraniu, którego otwierane jest zestawienie opłat od środków spożywczych z możliwością wskazania miesiąca. Zestawienie zawiera zgrupowanie wszystkich niezbędnych danych do wypełnienia deklaracji CUK-1.

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji