Strona główna » Historia zmian w programach » Faktura VAT » Rok 2021 » Wersja 4.336.2021

Faktura VAT - zmiany w wersji 4.336.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 5. lutego 2021)

  • Z uwagi na dużą liczbę pracujących w Polsce osób ukraińskojęzycznych wprowadziliśmy możliwość przełączenia w programie języka interfejsu na ukraiński lub angielski w celu ułatwienia im pracy z programem. Zmiany języka interfejsu można dokonać w Konfiguracji w zakładce "Wygląd programu" pod parametrem "Język interfejsu".
  • Wprowadzono możliwość umieszczenia na fakturze identyfikatora EORI. Numer EORI można zdefiniować w Konfiguracji w zakładce "Dane firmy". Wpisany do Konfiguracji numer nie jest uzupełniany na dokumentach już wystawionych zatem po zdefiniowaniu numeru będzie on dopiero umiejscowiony na nowo wystawianych dokumentach. Numer EORI nadawany każdemu przedsiębiorcy i, w stosownych przypadkach, innym osobom, stosowany jest do celów identyfikacji tych osób w kontaktach z organami celnymi na terytorium całej Unii Europejskiej.
  • Umożliwiono szybki podgląd nazwy towaru i usługi na dodawanych lub edytowanych dokumentach. Po zaznaczeniu kursorem pozycji dokumentu i przytrzymaniu kursora minimum przez sekundę pojawia się chmurka zawierająca pełną nazwę towaru i usługi spod wyświetlonej pozycji.

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji