Strona główna » Historia zmian w programach » Faktura VAT » Rok 2020 » Wersja 4.301.2020

Faktura VAT - zmiany w wersji 4.301.2020

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 23. kwietnia 2020)

Dokonano drobnych poprawek i korekt w zakresie generowania interfejsu na Windowsach z łączonym ponadnormatywnym skalowaniem czcionek.

  • Zmiany w późniejszej wersji 4.302.2020 z dnia 29. kwietnia 2020

    Na podglądach wydruków, w tym również podglądach faktur, umożliwiono użycie scrolla myszki w celu przesuwania podglądu w płaszczyźnie pionowej. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.300.2020 z dnia 6. kwietnia 2020

    Dostosowano wydruki oraz interfejs programu do nomenklatury scalonej (CN), która zastąpiła dotychczasową Polską Klasyfikację Wyrobów i Usług (PKWiU) oraz dodano możliwość wygenerowania zestawienia sprzedaży według PKWiU / CN. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji