Strona główna » Historia zmian w programach » Faktura VAT » Rok 2020 » Wersja 3.292.2020

Faktura VAT - zmiany w wersji 3.292.2020

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 6. lutego 2020)

  • W Słowniki - Ustawienia dokumentów - Dodaj... lub Zmień... dodano pole "Dodatkowa informacja wymagana przepisami". Kolumnę o takiej samej nazwie dodano na liście danych w ustawieniach dokumentów. Definiuje ona dodatkowe uwagi na dokumentach, które dotąd były predefiniowane. Są to takie informacje jak np. "Dokument nie stanowi faktury w rozumieniu ustawy o podatku od towarów i usług" w przypadku faktur proforma lub "Podatek rozlicza nabywca" w przypadku faktur odwrotne obciążenie.
  • Na oknie dodawania lub edycji kontrahenta w zakładce "Indywidualne warunki" dodano przełącznik "Stosuj podzieloną płatność". Na liście kontrahentów natomiast kolumnę nazwano "Split payment". W przypadku zaznaczenia stan tej kolumny kopiowany jest na dokument do parametru o tej samej nazwie.

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji