Strona główna » Historia zmian w programach » Faktura VAT » Rok 2019 » Wersja 3.260.2019

Faktura VAT - zmiany w wersji 3.260.2019

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 26. lutego 2019)

  • Dodano kolumnę z kodem kreskowym towaru na oknach "Zestawienie sprzedaży według pozycji dokumentów" oraz "Zestawienie towarów i usług sprzedanych kontrahentowi" dostępnych spod prawego przycisku myszy spod okien odpowiednio "Rejestr faktur" oraz "Kontrahenci".
  • W Konfiguracji w zakładce "Drukarka fiskalna" dodano opcję "Wysyłaj numery systemowe do drukarki" umożliwiającą włączenie lub wyłączenie wysyłania do drukarki fiskalnej informacji o numerze dokumentu w programie, który to numer drukowany jest na paragonie pod postacią numeru systemowego.
  • Dodano informację o rodzaju dokumentu na belce tytułowej okna dodawania lub edycji dokumentu.
  • Wprowadzono udogodnienie polegające na domyślnym ustawianiu na oknie dodawania towaru lub usługi kategorii ustawionej w nadrzędnym oknie "Towary i usługi". Zmiana ma na celu przyśpieszenie i ułatwienie tworzenia listy towarów i usług.

  • Zmiany w późniejszej wersji 3.261.2019 z dnia 8. marca 2019

    Poprawiono stabilność oraz ergonomiczność aplikacji. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 3.259.2019 z dnia 8. lutego 2019

    Dodano zestawienie sprzedaży według pozycji dokumentów oraz umożliwiono użycie innych form płatności niż gotówka na paragonach drukowanych przez drukarki fiskalnej pracujące na protokole Thermal. Ponadto na wydrukach paragonów z drukarek fiskalnych dodano informację o numerze paragonu.  Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji