Strona główna » Historia zmian w programach » Faktura VAT » Rok 2019 » Wersja 3.259.2019

Faktura VAT - zmiany w wersji 3.259.2019

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 8. lutego 2019)

  • Na oknie "Rejestr faktur" pod prawym przyciskiem myszy dodano opcję "Zestawienie sprzedaży według pozycji dokumentów" zawierające spis wszystkich sprzedanych towarów i usług z możliwością filtrowania według wielu kryteriów zawierające takie informacje jak m. in. numery dokumentów, daty wystawienia i sprzedaży, dane kontrahenta, ceny jednostkowe, wartości...
  • Umożliwiono użycie innych form płatności na paragonach drukowanych przez drukarki fiskalnej pracujące na protokole Thermal.
  • Na wydrukach paragonów z drukarek fiskalnych dodano informację o numerze paragonu z programu (numer systemowy).

  • Zmiany w późniejszej wersji 3.260.2019 z dnia 26. lutego 2019

    Dodano kolumny z kodem kreskowym towaru na oknach zestawień sprzedanych towarów oraz umożliwiono wyłączenie wysyłania do drukarki fiskalnej informacji o numerze systemowym. Ponadto dodano informację na oknie dodawania lub edycji dokumentu o rodzaju edytowanego dokumentu oraz wprowadzono domyślne ustawianie kategorii na oknie dodawania towaru zgodne z ustawieniem filtru w oknie głównym. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 3.258.2019 z dnia 1. lutego 2019

    Umożliwiono zdefiniowanie w Konfiguracji w danych firmy numeru rejestrowego BDO (Baza Danych o Odpadach). W przypadku wpisania identyfikatora w Konfiguracji jest on umieszczany na wydrukach w danych wystawcy dokumentu. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji