Strona główna » Historia zmian w programach » Faktura VAT » Rok 2018 » Wersja 3.234.2018

Faktura VAT - zmiany w wersji 3.234.2018

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 16. marca 2018)

  • Dodano możliwość dokonania rozliczenia dokumentu z poziomu okna "Zestawienie nierozliczonych dokumentów" dostępnego spod prawego przycisku myszy na oknie "Rejestr faktur". Na pasku przycisków okna zestawienia nierozliczonych dokumentów dodano przycisk "Rozlicz" umożliwiający rozliczenie zaznaczonej faktury.
  • Zmieniono zachowanie aplikacji podczas automatycznego dodawania nowego kontrahenta z poziomu okna edycji dokumentu. Dotychczas taki kontrahent dodawany był jednocześnie jako dostawca i odbiorca. Obecnie jeśli kontrahent dodawany jest z poziomu dokumentu sprzedaży zapisywany jest jako odbiorca, a jeśli z poziomu faktury VAT-RR to jako dostawca.

  • Zmiany w późniejszej wersji 3.235.2018 z dnia 29. marca 2018

    Umożliwiono sortowanie pozycji na dokumentach oraz usuwanie z korekt pozycji nie wpływających na wartość korekty. Ponadto na oknie towarów i usług dodano informacje o ostatnich cenach sprzedaży poszczególnych towarów oraz zmodyfikowano wygląd okna rejestru wysłanych dokumentów JPK. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 3.233.2018 z dnia 1. marca 2018

    Umożliwiono zmianę rozmiaru okna podglądu jednolitego pliku kontrolnego (JPK). Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji