Strona główna » Historia zmian w programach » Faktura VAT » Rok 2017 » Wersja 3.210.2017

Faktura VAT - zmiany w wersji 3.210.2017

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 16. czerwca 2017)

Umożliwiono definiowanie na dokumentach wpłat początkowych o wartość których pomniejszana jest całkowita pozostała kwota do zapłaty. Na oknie dodawania lub edycji dokumentu sprzedaży dodano zakładki "Kwota do zapłaty" oraz "Wpłacono". Zakładka "Kwota do zapłaty" zawiera całkowitą pozostałą kwotę do zapłaty natomiast pole "Kwota wpłaty" na zakładce "Wpłacono" umożliwia dodanie wpłaty początkowej o wartość, której pomniejszana jest całkowita kwota do zapłaty. W przypadku podania kwoty w polu "Kwota wpłaty" wydruk dokumentu zawiera zamiast jednego pola "Do zapłaty" dwa pola "Zapłacono" oraz "Pozostało do zapłaty". Podana kwota dodawana jest również do listy spłat dostępnej po wciśnięciu przycisku "Rozlicz" na oknie "Rejestr faktur" w kontekście wybranego dokumentu. Zmiana kwoty spłaty lub usunięcie spłaty z poziomu listy spłat powoduje zmianę kwoty wpłaty na dokumencie lub jej wyzerowanie. Należy zaznaczyć, że dodanie wpłaty możliwe jest tylko dla dokumentów z odroczonym terminem zapłaty oraz nie jest dostępne dla dokumentów proforma.

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji