Strona główna » Historia zmian w programach » Faktura VAT » Rok 2011 » Wersja 1.46.2011

Faktura VAT - zmiany w wersji 1.46.2011

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 6. lipca 2011)

 • Wprowadzono nowe zestawienie "Ilościowa sprzedaż według towarów i usług".
 • Wprowadzono nowe zestawienie "Ilościowa sprzedaż według jednostek miar".
 • Wprowadzono nowe zestawienie "Ilościowa sprzedaż według cechy...".
 • Zmodyfikowano sposób wyświetlania danych w zestawieniach tabelarycznych.
 • Na oknie "Rejestr faktura" wprowadzono nową kolumnę "Płatność po terminie". Wartość "Tak" oznacza, że dokument nie został rozliczony poprzez opcję "Rozlicz" i jednocześnie minął jego termin zapłaty.
 • Wprowadzono możliwość rozliczania faktur walutowych w złotówkach. Aby uaktywnić tę funkcjonalność należy w konfiguracji w zakładce "Dokumenty" włączyć parametr "Rozliczanie faktur walutowych w złotówkach".

 • Zmiany w późniejszej wersji 1.48.2011 z dnia 9. sierpnia 2011

  Dodano nową stawkę VAT "oo." (odwrotne obciążenie). Więcej informacji...

 • Zmiany we wcześniejszej wersji 1.45.2011 z dnia 1. czerwca 2011

  Wprowadzono do programu nowe dokumenty: faktura VAT detaliczna oraz faktura VAT wewnętrzna oraz wprowadzono możliwość automatycznego zapisu kontrahenta do bazy danych z poziomu okna edycji dokumentu. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji