Strona główna » Historia zmian w programach » Faktura VAT » Rok 2010 » Wersja 1.33.2010

Faktura VAT - zmiany w wersji 1.33.2010

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 30. lipca 2010)

 • Wprowadzono możliwość zmiany sposobu wyliczania zestawienia VAT. W konfiguracji w sekcji "Dokumenty" dodano przełącznik "Zestawienie VAT wyliczane na podstawie podsumowania pozycji dokumentu". Domyślnie parametr nie jest zaznaczony. Wówczas wartość VAT i watość brutto dla dokumentów liczonych od netto wyliczane jest na podstawie sumy netto pozycji, natomiast dla dokumentów liczonych od brutto wartość VAT i wartość netto wyliczane są na podstawie sumy brutto pozycji. W przypadku zaznaczenia wyżej wymienionego parametru zestawienie jest obliczane na podstawie podsumowania wartości netto, wartości VAT i wartości brutto pozycji.
 • Dodano możliwość tworzenia rejestrów VAT w oparciu o wystawione w programie paragony. Rejestr VAT paragonów zawiera dobowe raporty fiskalne.
 • Dodano rejestr faktur VAT do paragonów.
 • Umożliwiono szybkie generowanie Faktur VAT do paragonów w oparciu o wystawione paragony. Aby utworzyć fakturę VAT do paragonu należy ustawić kursor na danym paragonie i wcisnąć CTRL + R lub wybrać z menu lokalnego opcję "Realizuj dokument".
 • Na oknie Faktury VAT do paragonu na zakładce "Dokument źródłowy" umożliwiono wybór paragonu do realizacji. Po wybraniu odpowiedniego paragonu z listy dokument wypełniany jest pozycjami paragonu oraz ustawiane są inne parametry dokumentu zgodnie z wybranym paragonem.

 • Zmiany w późniejszej wersji 1.34.2010 z dnia 24. sierpnia 2010

  Umożliwiono wydruk dokumentów walutowych w języku angielskim oraz umożliwiono wybór ilości miejsc po przecinku dla jednostek miar. Umożliwiono również szybkie kopiowanie danych z zestawień tabelarycznych do arkuszy kalkulacyjnych (Microsoft Excel, Open Office Calc). Ponadto wprowadzono możliwość szybkiego zgłaszania błędów oraz sugestii nowych funkcjonalności. Więcej informacji...

 • Zmiany we wcześniejszej wersji 1.32.2010 z dnia 14. lipca 2010

  Umożliwiono wystawianie w programie paragonów oraz wprowadzono dwa nowe rejestry VAT dla dostaw wewnątrzwspólnotowych oraz faktura eksportowych. Ponadto poprawiono ergonomiczność programu poprzez ułatwienie dostępu do opcji zapisu wydruków do PDF. Ponadto usprawniono mechanizm tworzenia kopii danych w celach bezpieczeństwa. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Rachunek
Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn
Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga
Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt
Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość
Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace
Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji