Strona główna » Historia zmian w programach » Sprzedaż i Magazyn » Rok 2021 » Wersja 4.355.2021

Sprzedaż i Magazyn - zmiany w wersji 4.355.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 20. sierpnia 2021)

Umożliwiono sporządzanie wydruków faktur walutowych, eksportowych oraz dostaw wewnątrzwspólnotowych (WDT) w języku francuskim. Język wydruku wybiera się na oknie potwierdzenia wydruku (po kliknięciu przycisku "Drukuj" na oknie "Rejestr faktur") w polu "Język na wydruku". Pogram Pakiet Przedsiębiorcy Sprzedaż i Magazyn umożliwia generowanie wydruków w językach: polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, szwedzkim, czeskim, słowackim oraz rosyjskim.

 • Zmiany w późniejszej wersji 4.356.2021 z dnia 29. sierpnia 2021

  Poprawiono rozmieszczenie i wyrównywanie przycisków na głównym panelu przycisków. Więcej informacji...

 • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.354.2021 z dnia 15. sierpnia 2021

  Poprawiono renderowanie okienek w przypadku korzystania z programu w systemie z ustawionym niestandardowym rozmiarem czcionek (np. 120DPI) oraz poprawiono jakość tłumaczenia interfejsu na język ukraiński. Więcej informacji...

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012
  2011

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT

Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek

Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga

Księga

Program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt

Ryczałt

Program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość

Mała Księgowość

Wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace

Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie list płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów związanych z pracownikami.

Więcej informacji