Strona główna » Historia zmian w programach » Sprzedaż i Magazyn » Rok 2021 » Wersja 4.348.2021

Sprzedaż i Magazyn - zmiany w wersji 4.348.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 18. czerwca 2021)

Na wydruku "Zestawienie nierozliczonych dokumentów" dostępnym spod prawego przycisku myszy na oknie "Rejestr faktur" dodano informację o tym w jakim dniu sporządzono wydruk.

 • Zmiany w późniejszej wersji 4.349.2021 z dnia 30. czerwca 2021

  Zmieniono sposób reprezentacji marży i narzutu dla faktur zaliczkowych i końcowych oraz dodano do zestawienia nierozliczonych dokumentów kolumnę split payment . Ponadto dodano dodatkowe zestawienie VAT na fakturach zaliczkowych i końcowych wyliczane na podstawie sumy pozycji dokumentu oraz umożliwiono generowanie faktur za pobraniem na podstawie aukcji Allegro jako automatycznie rozliczonych. Więcej informacji...

 • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.347.2021 z dnia 11. czerwca 2021

  Umożliwiono dodanie na fakturach końcowych dodatkowego numeru dokumentu oraz umożliwiono z poziomu programu otwarcie szuflady w drukarce fiskalnej. Więcej informacji...

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012
  2011

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT

Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek

Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga

Księga

Program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt

Ryczałt

Program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość

Mała Księgowość

Wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace

Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie list płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów związanych z pracownikami.

Więcej informacji