Strona główna » Historia zmian w programach » Sprzedaż i Magazyn » Rok 2021 » Wersja 4.342.2021

Sprzedaż i Magazyn - zmiany w wersji 4.342.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 10. kwietnia 2021)

Wprowadzono zmianę przy generowaniu faktur na podstawie transakcji Allegro. Dotychczas data dokonania lub zakończenia dostawy towarów na generowanych dokumentach nadawana była w oparciu o aktualną datę (z chwili generowania faktury). W tej chwili data ta zgodna jest z datą w której dokonano sprzedaży za pośrednictwem Allegro.

 • Zmiany w późniejszej wersji 4.343.2021 z dnia 23. kwietnia 2021

  Umożliwiono wybór czy dokumentom generowanym na podstawie transakcji Allegro nadawane mają być aktualne daty czy daty zgodne z momentem dokonania zakupu na Allegro. Więcej informacji...

 • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.341.2021 z dnia 2. kwietnia 2021

  Wprowadzono obsługę opłat od środków spożywczych zwanych potocznie podatkiem cukrowym z możliwością generowania miesięcznych zestawień z danymi niezbędnymi do wypełnienia deklaracji CUK-1. Ponadto na oknie Stany na dany dzień dodano informacje pozwalające oszacować wartość magazynu na dany dzień w cenach zakupu. Więcej informacji...

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012
  2011

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT

Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek

Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga

Księga

Program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt

Ryczałt

Program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość

Mała Księgowość

Wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace

Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie list płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów związanych z pracownikami.

Więcej informacji