Strona główna » Historia zmian w programach » Sprzedaż i Magazyn » Rok 2021 » Wersja 4.341.2021

Sprzedaż i Magazyn - zmiany w wersji 4.341.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 2. kwietnia 2021)

 • Wprowadzono obsługę opłat od środków spożywczych zwanych potocznie "podatkiem cukrowym". Na oknie dodawania lub edycji towaru dodano zakładkę "Podatek cukrowy". Zakładka zawiera wszelkie niezbędne pola potrzebne do oszacowania kwoty opłaty od danego towaru takie jak: zawartość cukru w 100 ml napoju, ilość napoju w podstawowej jednostce miary, wskazanie czy napój zawiera co najmniej 20% soku, słodziki oraz kofeinę lub taurynę. Uwaga! Wyliczona kwota opłaty nie jest doliczana do ceny sprzedawanych towarów. Ceny towarów należy powiększyć indywidualnie niezależnie od faktu czy opłata dla danego towaru została oszacowana. W przypadku gdy zostanie sprzedany co najmniej jeden towar ze wskazaniem, że podlega on opłacie od środków spożywczych na głównym pasku przycisków pojawia się przycisk "Opłata cukrowa" po wybraniu, którego otwierane jest zestawienie opłat od środków spożywczych z możliwością wskazania miesiąca. Zestawienie zawiera zgrupowanie wszystkich niezbędnych danych do wypełnienia deklaracji CUK-1.
 • Ponadto na oknie "Stany na dany dzień" dostępnym spod prawego przycisku myszy na oknie "Towary i usługi" dodano kolumny "Wartość netto według średniej ceny z ostatnich dostaw na dzień [zł]" oraz "Wartość brutto według średniej ceny z ostatnich dostaw na dzień [zł]". Informacje te pozwalają oszacować wartość magazynu na dany dzień w cenach zakupu.

 • Zmiany w późniejszej wersji 4.342.2021 z dnia 10. kwietnia 2021

  Wprowadzono zmianę nadawania dat sprzedaży dokumentom generowanym na podstawie transakcji Allegro. Więcej informacji...

 • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.340.2021 z dnia 17. marca 2021

  Umożliwiono filtrowanie historii obrotu towarem po kontrahencie oraz poprawiono jakość tłumaczenia interfejsu dla języków polskiego i ukraińskiego. Więcej informacji...

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012
  2011

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT

Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek

Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga

Księga

Program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt

Ryczałt

Program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość

Mała Księgowość

Wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace

Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie list płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów związanych z pracownikami.

Więcej informacji