Strona główna » Historia zmian w programach » Sprzedaż i Magazyn » Rok 2021 » Wersja 4.338.2021

Sprzedaż i Magazyn - zmiany w wersji 4.338.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 26. lutego 2021)

 • Dodano nowe zestawienie sprzedażowe: Ilościowa sprzedaż według identyfikatorów towarów i usług.
 • Dodano nowe zestawienie zakupowe: Ilościowy zakup według identyfikatorów towarów i usług.
 • Na wydruku deklaracji JPK_V7M lub JPK_V7K dodano informację o numerze referencyjnym. Numer referencyjny pojawia się dopiero po dokonaniu wysyłki. Numer referencyjny pojawia się zawsze niezależnie od tego czy dokument został wysłany i przyjęty czy odrzucony. Uwaga! Numery referencyjne nie pojawią się wstecz na już wysłanych dokumentach. Pojawiać się będą dopiero wraz z kolejno wysyłanymi dokumentami.
 • Zwiększono ilość pól podlegających sumowaniu opcją "Podsumowanie wartości" spod prawego przycisku myszy na oknach rejestrów VAT sprzedaży i zakupów.

 • Zmiany w późniejszej wersji 4.339.2021 z dnia 5. marca 2021

  Umożliwiono dodanie do wydruku faktury numeru REX oraz zmieniono zachowanie dokumentów proforma. Więcej informacji...

 • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.337.2021 z dnia 12. lutego 2021

  Umożliwiono filtrowanie zestawienia nierozliczonych dokumentów względem dat wystawienia dokumentów oraz umożliwiono usuwanie pobranych transakcji z Allegro. Więcej informacji...

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012
  2011

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT

Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek

Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga

Księga

Program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt

Ryczałt

Program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość

Mała Księgowość

Wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace

Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie list płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów związanych z pracownikami.

Więcej informacji