Strona główna » Historia zmian w programach » Sprzedaż i Magazyn » Rok 2021 » Wersja 4.336.2021

Sprzedaż i Magazyn - zmiany w wersji 4.336.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 5. lutego 2021)

 • Z uwagi na dużą liczbę pracujących w Polsce osób ukraińskojęzycznych wprowadziliśmy możliwość przełączenia w programie języka interfejsu na ukraiński lub angielski w celu ułatwienia im pracy z programem. Zmiany języka interfejsu można dokonać w Konfiguracji w zakładce "Wygląd programu" pod parametrem "Język interfejsu".
 • Wprowadzono możliwość umieszczenia na fakturze identyfikatora EORI. Numer EORI można zdefiniować w Konfiguracji w zakładce "Dane firmy". Wpisany do Konfiguracji numer nie jest uzupełniany na dokumentach już wystawionych zatem po zdefiniowaniu numeru będzie on dopiero umiejscowiony na nowo wystawianych dokumentach. Numer EORI nadawany każdemu przedsiębiorcy i, w stosownych przypadkach, innym osobom, stosowany jest do celów identyfikacji tych osób w kontaktach z organami celnymi na terytorium całej Unii Europejskiej.
 • Umożliwiono szybki podgląd nazwy towaru i usługi na dodawanych lub edytowanych dokumentach. Po zaznaczeniu kursorem pozycji dokumentu i przytrzymaniu kursora minimum przez sekundę pojawia się chmurka zawierająca pełną nazwę towaru i usługi spod wyświetlonej pozycji.

 • Zmiany w późniejszej wersji 4.337.2021 z dnia 12. lutego 2021

  Umożliwiono filtrowanie zestawienia nierozliczonych dokumentów względem dat wystawienia dokumentów oraz umożliwiono usuwanie pobranych transakcji z Allegro. Więcej informacji...

 • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.335.2021 z dnia 22. stycznia 2021

  Umożliwiono generowanie faktur detalicznych na podstawie transakcji Allegro. Więcej informacji...

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012
  2011

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT

Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek

Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga

Księga

Program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt

Ryczałt

Program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość

Mała Księgowość

Wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace

Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie list płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów związanych z pracownikami.

Więcej informacji