Strona główna » Historia zmian w programach » Sprzedaż i Magazyn » Rok 2021 » Wersja 4.334.2021

Sprzedaż i Magazyn - zmiany w wersji 4.334.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 15. stycznia 2021)

 • Zmieniono algorytm generowania faktur na podstawie aukcji Allegro. Dotychczas wszystkie dokumenty otrzymywały status rozliczonego zgodnie z założeniem, że w przypadku Allegro nie może być faktur z odroczonym terminem płatności. Obecnie to czy dokument jest rozliczony czy posiada termin płatności zależy od parametru "Zapłacony" zdefiniowanych w słownikach form płatności dla płatności przelewowej oraz za pobraniem (Słowniki - Formy płatności...).
 • Wprowadzono poprawki mające na celu przyśpieszenie procesu generowania faktur na podstawie aukcji Allegro. Obecnie przy generowaniu znacznej ilości faktur optymalizacja czasu sięga nawet 70%.
 • Wprowadzono poprawki w części programu odpowiedzialnej za generowanie plików JPK_V7M oraz JPK_V7K.

 • Zmiany w późniejszej wersji 4.335.2021 z dnia 22. stycznia 2021

  Umożliwiono generowanie faktur detalicznych na podstawie transakcji Allegro. Więcej informacji...

 • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.333.2021 z dnia 8. stycznia 2021

  Umożliwiono generowanie paragonów do transakcji Allegro w przypadku stosowania programu przez firmę nie będącą podatnikiem VAT oraz dostosowano program do możliwości księgowania dokumentów z nową 15% stawką ryczałtu. Więcej informacji...

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012
  2011

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT

Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek

Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga

Księga

Program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt

Ryczałt

Program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość

Mała Księgowość

Wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace

Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie list płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów związanych z pracownikami.

Więcej informacji