Strona główna » Historia zmian w programach » Sprzedaż i Magazyn » Rok 2017 » Wersja 3.192.2017

Sprzedaż i Magazyn - zmiany w wersji 3.192.2017

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 12. stycznia 2017)

 • Podczas fakturowania transakcji z Allegro umożliwiono wybór do których transakcji mają być utworzone dokumenty. Po wybraniu opcji "Fakturuj aukcje Allegro" i po podaniu danych logowania pojawia się okno zawierające listę wszystkich ostatnich transakcji, nazwy użytkowników, imiona i nazwiska oraz ewentualnie nazwy firm, wartości dokonanych zakupów oraz informacja czy kupujący życzy sobie otrzymać fakturę. Przy każdej transakcji dostępny jest włącznik. Po zaznaczeniu transakcji należy wybrać opcję "Utwórz dokumenty" po którym pojawia się okno wyboru rodzaju dokumentu. Po wybraniu rodzaj dokumentu do zaznaczonych transakcji tworzone są automatycznie dokumenty wybranego rodzaju. Po utworzeniu dokumentów w tle odświeżane jest okno "Rejestr dokumentów", a okno z transakcjami dalej jest aktywne umożliwiając tym samym utworzenie kolejnych dokumentów. Po ponownym zalogowaniu transakcje do których zostały utworzone dokumenty nie są już widoczne na liście.
 • Dodano nowy dokument "Faktura odwrotne obciążenie korekta". Dokument domyślnie jest wyłączony. Dostępność dokumentu można włączyć w Słowniki - Ustawienia dokumentów - Faktura odwrotne obciążenie korekta - Zmień - Dokument dostępny...
 • Umożliwiono szybkie utworzenie faktury odwrotne obciążenie na podstawie istniejącego dokumentu wydania na zewnątrz WZ. W celu utworzenia faktury odwrotne obciążenie na podstawie WZ należy zaznaczyć fakturę na liście dokumentów i wcisnąć opcję "Realizuj" dostępną na pasku przycisków lub pod prawym przyciskiem myszy.
 • Podczas dodawania nowej inwentaryzacji na oknie "Inwentaryzacje" umożliwiono utworzenie inwentaryzacji z cenami przepisanymi z poprzedniej zamkniętej inwentaryzacji.

 • Zmiany w późniejszej wersji 3.193.2017 z dnia 17. stycznia 2017

  Umożliwiono wysyłkę wielu dokumentów magazynowych i sprzedażowych w formie jednolitego pliku kontrolnego (JPK). Więcej informacji...

 • Zmiany we wcześniejszej wersji 3.191.2017 z dnia 8. stycznia 2017

  Usprawniono mechanizm nadawania dat sprzedaży oraz dat inwentaryzacji w przypadku dokonania zmiany daty sprzedaży na dokumencie lub zmianie daty inwentaryzacji. Więcej informacji...

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012
  2011

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT

Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek

Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga

Księga

Program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt

Ryczałt

Program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość

Mała Księgowość

Wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace

Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie list płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów związanych z pracownikami.

Więcej informacji