Strona główna » Historia zmian w programach » Sprzedaż i Magazyn » Rok 2014 » Wersja 2.103.2014

Sprzedaż i Magazyn - zmiany w wersji 2.103.2014

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 25. kwietnia 2014)

  • W Słowniki - Waluty... dodano kolumnę "Przelicznik" będący dzielnikiem kursu dla niektórych walut. Dla większości walut dzielnik wynosi 1:1 i jest neutralny. Stosowany jest natomiast dla Forinta węgierskiego, Jena japońskiego i Korony islandzkiej dla których wynosi 100:1. Informuje on ile danej waluty można otrzymać za kwotę podaną jako kurs.
  • Podczas dodawania faktur walutowych wprowadzono mechanizmy przeliczania dokumentu na złotówki z uwzględnieniem przelicznika (dzielnika).
  • Na oknie "Rejestr faktur" pod prawym przyciskiem myszy dodano opcję "Zestawienie nierozliczonych dokumentów". Jest to lista wszystkich nieopłaconych dokumentów z możliwością wyszukiwania i filtrowania po kontrahentach.
  • W całym programie zmieniono wygląd i styl wszystkich okienek dialogowych.

Zmiany w późniejszej wersji 2.104.2014 z dnia 26. kwietnia 2014

W Konfiguracji w zakładce "Styl druku dokumentów" dodano parametr "Drukuj na dokumentach powiązanych numer i datę dokumentu źródłowego" (domyślnie wyłączony). Włączenie opcji powoduje umieszczanie na wydrukach dokumentów zrealizowanych na podstawie innych dokumentów numeru i daty dokumentu źródłowego. Więcej informacji...

Zmiany we wcześniejszej wersji 2.102.2014 z dnia 28. marca 2014

Wprowadzono nowe dokumenty: Zamówienie i Oferta. Ponadto dokonano modyfikacji rejestru VAT sprzedaży oraz poprawiono stabilność pracy programu. Więcej informacji...