Strona główna » Historia zmian w programach » Ryczałt » Rok 2022 » Wersja 5.377.2022

Ryczałt - zmiany w wersji 5.377.2022

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 17. czerwca 2022)

  • Poprawiono działanie sprawdzania kontrahenta na białej liście. Dotychczas w przypadku gdy podano błędny NIP, błędny numer konta, przekroczono dopuszczalną liczbę sprawdzeń z danego adresu IP lub usługa była niedostępna wyświetlał się zawsze ten sam komunikat o niedostępności usługi. Obecnie wyświetlana jest przyczyna braku możliwości weryfikacji lub podania błędnych danych. Opcja sprawdzania kontrahenta na białej liście dostępna jest pod opcją "Sprawdź czy kontrahent jest na białej liście" dostępnej spod prawego przycisku myszy na oknie "Kontrahenci" lub pod przyciskiem z białą ikoną na oknie dodawania lub edycji kontrahenta przy polu z numerem konta.
  • Umożliwiono samodzielne zamawianie usług dodatkowych takich jak wielofirmowość, e-archiwum lub Portable. Formularz zamawiania usług dodatkowych dla danej licencji można wywołać przy pomocy opcji głównego menu Pomoc - Zamów usługi dodatkowe...

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga

Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość

Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace

Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów pracowniczych. Dostosowany do Polskiego Ładu.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT

Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek

Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn

Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji