Strona główna » Historia zmian w programach » Ryczałt » Rok 2020 » Wersja 4.311.2020

Ryczałt - zmiany w wersji 4.311.2020

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 10. grudnia 2020)

Na oknie edycji formularzy JPK_V7M oraz JPK_V7K zmieniono pole "Cel złożenia formularza" z przełącznika na listę wyboru dodając do istniejących elementów "Złożenie" oraz "Korekta" nowe elementy "Korekta części deklaracyjnej" i "Korekta części ewidencyjnej". Dzięki temu możliwe jest określenie w przypadku korekty czy wysyłce podlega tylko część ewidencyjna formularza czy także deklaracyjna. W przypadku gdy korekcie podlegają zarówno część ewidencyjna jak i deklaracyjna należy wskazać "Korekta".

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga

Księga

Program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość

Mała Księgowość

Wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace

Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie list płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów związanych z pracownikami.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT

Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek

Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn

Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji