Strona główna » Historia zmian w programach » Ryczałt » Rok 2011 » Wersja 1.32.2011

Ryczałt - zmiany w wersji 1.32.2011

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 30. maja 2011)

  • Na oknie edycji dokumentu w rejestrach VAT sprzedaży wprowadzono pola "Miesiąc księgowania" ("Kwartał księgowania") oraz "Rok księgowania". Funkcjonalność ta umożliwia księgowanie dokumentów w dowolnym okresie bez względu na ich datę wystawienia.
  • W konfiguracji w sekcji "Preferencje użytkownika" wprowadzono parametr "Automatycznie obliczaj wartości na oknie rejestru VAT zakupów". Parametr umożliwia wyłączenie automatycznego obliczania kwot netto, VAT i brutto na oknie edycji dokumentu w rejestrach VAT zakupów. Funkcjonalność ta pozwala np. na księgowanie zakupów paliwa.
  • Wprowadzono możliwość tworzenia, edycji i ewidencjonowania deklaracji VAT-7. Dostęp do deklaracji odbywa się poprzez okno Podatki - Podatek VAT. Aby można było edytować deklaracje wymagane jest posiadanie odpowiedniego programu pozwalającego na przeglądanie PDFów. Do tego celu zalecany jest program Adobe Reader 9.0 PL. Można go pobrać za darmo z Internetu.
  • Pobrawiono ergonomiczność oraz stabilność pracy z programem.

Zmiany w późniejszej wersji 1.33.2011 z dnia 6. lipca 2011

Wprowadzono obsługę deklaracji VAT-7K dla firm rozliczających podatek VAT kwartalnie. Więcej informacji...

Zmiany we wcześniejszej wersji 1.31.2011 z dnia 17. maja 2011

Wprowadzono możliwość nieuwzględniania w wyliczeniach zaliczek na podtek dochodowy odliczenia części składki zdrowotnej. Ponadto poprawiono stabilność oraz ergonomiczność pracy z programem. Więcej informacji...