Strona główna » Historia zmian w programach » Rachunek » Rok 2021 » Wersja 4.270.2021

Rachunek - zmiany w wersji 4.270.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 30. lipca 2021)

  • W Konfiguracji w zakładce "Kontrahenci" dodano przełącznik "Po wybraniu kontrahenta na dokumencie sprawdzaj aktualność danych w bazie REGON" (domyślnie włączony). Opcja polega na tym, że w momencie wskazania kontrahenta z listy na oknie dodawania lub edycji rachunku program weryfikuje aktualność wybranych danych kontrahenta w bazie REGON. W przypadku wykrycia rozbieżności pomiędzy danymi zapisanymi w programie, a danymi z publicznego rejestru wyświetlane jest okno z propozycją uaktualnienia danych i w przypadku potwierdzenia dane w bazie kontrahentów i na fakturze są uaktualniane.
  • Wprowadzono modyfikację polegającą na tym, że w przypadku podania na rachunku samego numeru NIP dane w pierwszej kolejności pobierane są z publicznego rejestru REGON, a dopiero w drugiej kolejności wyszukiwane są w bazie programu. Taka kolejność daje gwarancje użycia na rachunku aktualnych danych w przypadku gdy kontrahent wskazywany jest po numerze NIP.

  • Zmiany w późniejszej wersji 4.271.2021 z dnia 6. sierpnia 2021

    Wprowadzono udogodnienie polegające na pokazywaniu okresu, którego dotyczy JPK wprowadzone na podstawie zewnętrznego numeru referencyjnego. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.269.2021 z dnia 17. lipca 2021

    Na oknie zestawienia nierozliczonych rachunków dodano przycisk umożliwiający ograniczenie widoku wyłącznie do rachunków dla których upłynął już termin zapłaty.  Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT

Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn

Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga

Księga

Program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt

Ryczałt

Program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość

Mała Księgowość

Wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace

Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie list płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów związanych z pracownikami.

Więcej informacji