Strona główna » Historia zmian w programach » Rachunek » Rok 2021 » Wersja 4.269.2021

Rachunek - zmiany w wersji 4.269.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 17. lipca 2021)

Na oknie "Zestawienie nierozliczonych rachunków" dostępnym spod prawego przycisku myszy na oknie "Rejestr rachunków" dodano przycisk "Przeterminowane", którego wciśnięcie powoduje ograniczenie widoku wyłącznie do rachunków dla których upłynął już termin zapłaty. Stan przycisku jest zapamiętywany po zamknięciu okna.

  • Zmiany w późniejszej wersji 4.270.2021 z dnia 30. lipca 2021

    Wprowadzono opcjonalne weryfikowanie danych kontrahenta z bazą REGON w przypadku użycia danych kontrahenta na fakturze z bazy programu. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.268.2021 z dnia 5. lipca 2021

    Wprowadzono możliwość samodzielnego określenia dat dla kopiowanych rachunków.  Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT

Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn

Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga

Księga

Program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt

Ryczałt

Program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość

Mała Księgowość

Wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace

Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie list płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów związanych z pracownikami.

Więcej informacji