Strona główna » Historia zmian w programach » Rachunek » Rok 2020 » Wersja 4.248.2020

Rachunek - zmiany w wersji 4.248.2020

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 13. listopada 2020)

Poprawiono algorytm weryfikacji poprawności tworzonych JPK_FA na żądanie. Dokument JPK_FA na żądanie organów kontroli skarbowej można wygenerować z poziomu okna "Rejestr faktur" wybierając w kontekście zaznaczonego rachunku opcję "Utwórz Jednolity Plik Kontrolny (JPK_FA)..." z głównego menu "Dane".

  • Zmiany w późniejszej wersji 4.249.2020 z dnia 10. grudnia 2020

    Wprowadzono poprawki w zakresie generowania i wysyłki pliku JPK_FA na żądanie urzędu skarbowego. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.247.2020 z dnia 22. października 2020

    Wprowadzono poprawki w części programu odpowiedzialnej za generowanie i wysyłkę pliku JPK na żądanie JPK_FA. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT

Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn

Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga

Księga

Program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt

Ryczałt

Program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość

Mała Księgowość

Wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace

Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie list płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów związanych z pracownikami.

Więcej informacji