Strona główna » Historia zmian w programach » Rachunek » Rok 2020 » Wersja 4.243.2020

Rachunek - zmiany w wersji 4.243.2020

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 4. września 2020)

W przypadku odznaczenia opcji "Na podsumowaniu rachunków i w zestawieniach uwzględniaj także rachunki proforma" z konfiguracji z zakładki "Rachunki" wyłączeniu z podsumowania ulegają także dokumenty proforma z zestawień.

  • Zmiany w późniejszej wersji 4.244.2020 z dnia 18. września 2020

    Wprowadzono poprawki mające na celu polepszenie ergonomiczności aplikacji oraz szybkości reakcji na żądania użytkowników. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.242.2020 z dnia 24. sierpnia 2020

    Umożliwiono zdefiniowanie stałej treści e-maila dla rachunków wysyłanych z programu. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT

Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn

Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga

Księga

Program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt

Ryczałt

Program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość

Mała Księgowość

Wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace

Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie list płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów związanych z pracownikami.

Więcej informacji