Strona główna » Historia zmian w programach » Rachunek » Rok 2020 » Wersja 4.240.2020

Rachunek - zmiany w wersji 4.240.2020

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 4. sierpnia 2020)

  • Na rachunkach walutowych umożliwiono zdefiniowanie kraju nabywcy i odbiorcy. Pola wyboru z listą krajów dostępne są na oknie dodawania lub edycji rachunku w sekcji "Nabywca" oraz "Odbiorca" pod polem z kodem pocztowym i miejscowością. Lista krajów jest predefiniowana, ale można ją zdefiniować samodzielnie oraz spersonalizować w Słowniki - Kraje...
  • W związku z Obwieszczeniem Ministra Rozwoju z dnia 2 lipca 2020 r. w sprawie wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie w transakcjach handlowych zmodyfikowano procent odsetek liczony od 1. lipca 2020 w notach odsetkowych. Noty odsetkowe dostępne są pod prawym przyciskiem myszy na oknie rejestru faktur pod opcją Drukuj - Drukuj notę odsetkową - Nota odsetkowa w transakcjach handlowych... Od dnia 1. lipca 2020 wysokość odsetek ustawowych w transakcjach handlowych wynosi 10,1% w skali roku.

  • Zmiany w późniejszej wersji 4.241.2020 z dnia 13. sierpnia 2020

    W związku z pojawieniem się możliwości wskazania na rachunkach kraju kontrahenta uaktualniono translator, aby nazwy krajów na wydruku odpowiadały językowi w jakim generowany jest rachunek. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.239.2020 z dnia 24. lipca 2020

    Dodano możliwość zdefiniowania dowolnego terminu płatności na wezwaniach do zapłaty. Ponadto dodano słownik krajów i umożliwiono zdefiniowanie kraju kontrahentów. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT

Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn

Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga

Księga

Program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt

Ryczałt

Program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość

Mała Księgowość

Wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace

Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie list płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów związanych z pracownikami.

Więcej informacji