Strona główna » Program do środków trwałych

Program do środków trwałych

POBIERZ PROGRAM
POBIERZ PROGRAM
Program do środków trwałych

Mała Księgowość to nowoczesny program księgowy umożliwiający rozliczanie nieograniczonej ilości firm, w tym również spółek cywilnych oraz jawnych, rozliczających podatek dochodowy na podstawie podatkowej księgi przychodów i rozchodów lub ryczałtu ewidencjonowanego. Przeznaczony jest zarówno dla firm będących jak i nie będących podatnikami podatku od towarów i usług VAT. Oprócz możliwości rozliczania podatków, wysyłania JPK oraz e-Deklaracji pozwala także na prowadzenie ewidencji środków trwałych i rozliczanie amortyzacji. Dzięki możliwości rozliczania wielu firm może znaleźć zastosowanie także w biurach rachunkowych. Intuicyjna obsługa sprawia, że prowadzenie księgowości jest łatwe, przyjemne i nie nastręcza trudności. Ponadto aplikacja umożliwia przechowywanie danych kontrahentów, rozliczanie kilometrówki, prowadzenie ewidencji wyposażenia, współpracuje z Płatnikiem, a także posiada wiele innych potrzebnych funkcjonalności takich jak na przykład możliwość tworzenia rozbudowanych raportów na podstawie danych z programu według wielu różnych kryteriów.

Czym są środki trwałe

Środki trwałe to składniki majątku firmy wyróżniające się długim czasem użytkowania, postacią rzeczową oraz zdatnością do użytku i używania na potrzeby firmy. Środkami trwałymi mogą być m.in. nieruchomości, urządzenia techniczne i maszyny oraz środki transportu. Ewidencję środków trwałych prowadzi się z podziałem na grupy, podgrupy i rodzaje. Odpowiednia klasyfikacja pozwala na odpowiednie ustalanie stawek odpisów amortyzacyjnych.

Program Mała Księgowość pozwala prowadzić ewidencję środków trwałych i rozliczać amortyzację. Program można pobrać za darmo klikając w przycisk Pobierz Program. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej przejdź do opisu programu do środków trwałych.