Strona główna » Historia zmian w programach » Mała Księgowość » Rok 2021 » Wersja 4.346.2021

Mała Księgowość - zmiany w wersji 4.346.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 18. września 2021)

 • W firmach rozliczających podatek na podstawie ryczałtu ewidencjonowanego na oknie dodawania lub edycji dokumentu w ewidencji przychodów dodano w dolnej części okna przycisk z fioletowymi strzałkami. Naciśnięcie przycisku powoduje przerzucenie kwot pomiędzy polami zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara.
 • Na oknie dodawania lub edycji dokumentów w rejestrze VAT sprzedaży dodano w dolnej części okna przycisk z fioletowymi strzałkami. Naciśnięcie przycisku powoduje przerzucenie kwot pomiędzy polami zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara.
 • Na oknie dodawania lub edycji dokumentów w rejestrze VAT zakupów dodano w dolnej części okna przycisk z fioletowymi strzałkami. Naciśnięcie przycisku powoduje przerzucenie kwot pomiędzy polami zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara.

 • Zmiany w późniejszej wersji 4.347.2021 z dnia 28. września 2021

  Poprawiono sortowanie danych na zestawieniach. W przypadku zmiany zestawienia lub jego parametrów zapamiętywane są kolumna oraz kierunek sortowania z ostatnio wybranego raportu. Więcej informacji...

 • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.345.2021 z dnia 10. września 2021

  We wszystkich widokach danych po prawej stronie pola słowa filtra dodano przycisk z ikoną krzyżyka, którego naciśnięcie powoduje skasowanie wpisanego ciągu znaków. Więcej informacji...

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012
  2011
  2010

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga

Księga

Program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt

Ryczałt

Program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace

Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie list płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów związanych z pracownikami.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT

Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek

Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn

Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji