Strona główna » Historia zmian » Mała Księgowość » 3.205.2018

Mała Księgowość - zmiany w wersji 3.205.2018

  • Na oknie dodawania lub edycji dokumentu od strony rejestru VAT zakupów wprowadzono opcję "Import towarów (art. 33a)". Zaznaczenie przełącznika powoduje równoległe dodanie dokumentu również do rejestru VAT podatku należnego i odnotowywanie tego dokumentu w odpowiednich polach deklaracji VAT-7 i VAT-7K.
  • W firmach rozliczających podatek dochodowy na zasadach ogólnych na oknie wyliczania podatku dochodowego w Podatki - Podatek dochodowy - Dodaj... lub Zmień... przy kwocie dodano przycisk z zieloną ikoną powodujący ponowne przeliczenie podatku.
  • W firmach rozliczających podatek na zasadzie ryczałtu na oknie wyliczania podatku ryczałtowego w Podatki - Podatek ryczałtowy - Dodaj... lub Zmień... przy kwocie dodano przycisk z zieloną ikoną powodujący ponowne przeliczenie podatku.
  • Na oknie wyliczania podatku VAT w Podatki - Podatek VAT - Dodaj... lub Zmień... przy kwocie dodano przycisk z zieloną ikoną powodujący ponowne przeliczenie podatku.
  • Na oknie formularzy VAT i PIT (VAT-7, VAT-7K, VAT-UE, VAT-UEK, VAT-8, VAT-27) dodano przycisk "Przelicz formularz" powodujący ponowne przeliczenie wartości i danych w formularzu.