Strona główna » Historia zmian w programach » Mała Księgowość » Rok 2011 » Wersja 1.28.2011

Mała Księgowość - zmiany w wersji 1.28.2011

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 23. lutego 2011)

  • Umożliwiono podpowiadanie aktualnej daty dokumentu podczas dodawania nowych dokumentów do programu. Aby podpowiadana była aktualna data należy włączyć parametr "Podczas dodawania wpisów podpowiadaj aktualne daty dokumentów" w konfiguracji z sekcji "Preferencje użytkownia".
  • Dla firm rozliczających podatek na podstawie KPiR wprowadzono zapamiętywanie ostatnio dodanych zdarzeń gospodarczych w księdze. Podczas dodawania nowego wpisu do księgi podpowiadany jest opis zdarzenia gospodarczego, który użyte był we wcześniejszym wpisie dla danego zdarzenia.
  • Wprowadzono sortowanie alfabetyczne firm w liście wyboru firm na oknie uruchomieniowym programu.
  • W konfiguracji dodano sekcję "Firmy" z poziomu której możliwe jest dodawanie nowych firm oraz usuwanie istniejących już firm.
  • Poprawiono stabilność pracy programu.

Zmiany w późniejszej wersji 1.29.2011 z dnia 15. marca 2011

Umożliwiono wyłączenie walidacji sum na dokumentach w rejestrach VAT oraz poprawiono stabilność pracy programu. Więcej informacji...

Zmiany we wcześniejszej wersji 1.27.2011 z dnia 10. lutego 2011

W tabeli ze składkami ZUS za 2011 rok dodano nową kolumnę z preferencyjnymi składkami społecznymi. Wprowadzono także walidację kwot podczas edycji dokumentów z poziomu rejestrów VAT oraz usprawniono synchronizację z innymi programami z serii Pakiet Przedsiębiorcy. Więcej informacji...