Strona główna » Historia zmian w programach » Księga » Rok 2020 » Wersja 4.286.2020

Księga - zmiany w wersji 4.286.2020

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 27. maja 2020)

Zmieniono nazwę pola "Odliczaj 50% VAT" na "Śr. transportu lub odliczenie 50% VAT" na oknie edycji dokumentu w rejestrze VAT zakupów. W przypadku jednoczesnego zaznaczenia pól "Import towarów z UE (WNT)" oraz "Śr. transportu lub odliczenie 50% VAT" kwota zaksięgowana pod numerem tego dokumentu w ewidencji podatku należnego zostanie wykazana w polach numer 38 deklaracji VAT-7 oraz JPK_VAT opisanych jako "kwota podatku należnego od wewnątrzwspólnotowego nabycia środków transportu, wykazanego w poz.24 podlegająca wpłacie w terminie, o którym mowa w art.103 ust.3, w związku z ust.4 ustawy".

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Ryczałt

Ryczałt

Program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość

Mała Księgowość

Wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace

Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie list płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów związanych z pracownikami.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT

Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek

Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn

Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji