Strona główna » Historia zmian w programach » Kadry i Płace » Rok 2022 » Wersja 5.287.2022

Kadry i Płace - zmiany w wersji 5.287.2022

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 28. lipca 2022)

Umożliwiono alternatywnie przechowywanie bazy danych programu w chmurze. Chmura pozwala na w pełni niewidoczne dla użytkownika synchronizowanie danych pomiędzy programami zainstalowanymi na różnych komputerach pozwalając również na pracę równoległą. Została tak zaprojektowana, aby możliwa była także praca bez dostępu do Internetu lub offline. W takiej sytuacji dane są buforowane, a po podłączeniu do sieci ponownie synchronizowane. Aby zalogować się do chmury należy podać nazwę użytkownika i hasło w nowej zakładce "Chmura" w Konfiguracji. Chmura jest usługą alternatywną, dodatkowo płatną w modelu abonamentów rocznych. Aby uzyskać login i hasło oraz dodatkowe informacje prosimy o kontakt.

 • Zmiany w późniejszej wersji 5.288.2022 z dnia 11. sierpnia 2022

  Wprowadzono poprawki w działaniu chmury do zdalnej synchronizacji danych oraz wprowadzono mechanizmy przyśpieszające operacje podsumowywania list obecności oraz wyliczania list płac. Więcej informacji...

 • Zmiany we wcześniejszej wersji 5.286.2022 z dnia 18. lipca 2022

  Zmodyfikowano wydruk pustej listy obecności dla umów zlecenia. Więcej informacji...

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2022
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga

Księga

Dostosowany do Polskiego Ładu program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt

Ryczałt

Dostosowany do Polskiego Ładu program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość

Mała Księgowość

Dostosowany do Polskiego Ładu wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT

Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą e-fakturowania i JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, wielowalutowość, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek

Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn

Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, e-fakturowanie, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji