Strona główna » Historia zmian w programach » Kadry i Płace » Rok 2021 » Wersja 4.250.2021

Kadry i Płace - zmiany w wersji 4.250.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 7. lipca 2021)

Poszerzono zakres danych generowanych do pliku KEDU służącego do przesyłania danych do Płatnika. Dane do Płatnika można wygenerować z poziomu okna "Listy płac" za pomocą przycisku "Płatnik" z paska przycisków lub przy pomocy opcji "Eksport danych do Płatnika" spod prawego przycisku myszy lub menu głównego "Dane".

 • Zmiany w późniejszej wersji 4.251.2021 z dnia 17. lipca 2021

  Poprawiono stabilność oraz ergonomiczność pracy aplikacji. Więcej informacji...

 • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.249.2021 z dnia 30. czerwca 2021

  Usprawniono działanie sterownika bazy danych skutkujące poprawą stabilności i szybkości dostępu do danych. Więcej informacji...

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga

Księga

Program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt

Ryczałt

Program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość

Mała Księgowość

Wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT

Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek

Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn

Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji