Strona główna » Historia zmian w programach » Kadry i Płace » Rok 2021 » Wersja 4.233.2021

Kadry i Płace - zmiany w wersji 4.233.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 13. stycznia 2021)

Dodano obsługę formularza PIT-4R w wersji 11. Formularz dostępny jest na oknie "Listy płac" pod przyciskiem PIT. Przy pomocy formularza PIT-4R wykazuje się sumę zaliczek wpłaconych do urzędu skarbowego przez pracodawcę za pracowników. Deklarację należy złożyć w terminie do końca stycznia roku następującego po roku podatkowym, za który zaliczki były pobierane i odprowadzane.

 • Zmiany w późniejszej wersji 4.234.2021 z dnia 15. stycznia 2021

  Umożliwiono sporządzanie miesięcznych wydruków indywidualnych list płac pracowników będących osobami współpracującymi. Więcej informacji...

 • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.232.2021 z dnia 7. stycznia 2021

  Umożliwiono utworzenie spersonalizowanego wydruku informacji w sprawie przechowywania dokumentacji pracowniczej. Więcej informacji...

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga

Księga

Program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt

Ryczałt

Program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość

Mała Księgowość

Wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT

Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek

Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn

Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji