Strona główna » Historia zmian w programach » Kadry i Płace » Rok 2020 » Wersja 4.222.2020

Kadry i Płace - zmiany w wersji 4.222.2020

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 26. września 2020)

 • Automatycznie wyłączono parametr "Odliczaj wpłaty na Pracownicze Plany Kapitałowe" z Konfiguracji z zakładki "Listy płac". Dotychczas jeśli przełącznik ten był włączony można było wyłącznie podejrzeć kwoty odliczeń na Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK). Nie miało to wpływu na wysokość wynagrodzenia, ani koszty pozapłacowe. W tej chwili, jeśli przełącznik zostanie włączony, kwoty te będą odliczane od wynagrodzenia: tzn. część pracownika będzie odliczana od wynagrodzenia, a część pracodawcy doliczana do kosztów po stronie pracodawcy.
 • Do wydruków list płac dodano wiersz zawierający kwoty potrąceń na Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK). Widoczność tej pozycji uzależniona jest od stanu przełącznika "Odliczaj wpłaty na Pracownicze Plany Kapitałowe" z Konfiguracji z zakładki "Listy płac".

 • Zmiany w późniejszej wersji 4.223.2020 z dnia 7. października 2020

  Umożliwiono eksport danych do systemów informatycznych towarzystw rozliczających Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) oraz umożliwiono modyfikację normatywnego czasu pracy. Więcej informacji...

 • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.221.2020 z dnia 5. września 2020

  Umożliwiono wygenerowanie i wysłanie do systemu e-Deklaracje formularzy IFT-1 oraz IFT-1R. Więcej informacji...

 • Zmiany w poszczególnych latach:
  2021
  2020
  2019
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012

Zobacz inne programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga

Księga

Program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt

Ryczałt

Program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość

Mała Księgowość

Wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji

Zobacz programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Faktura VAT

Faktura VAT

Program do wystawiania faktur VAT z obsługą JPK. Proste i szybkie fakturowanie, wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług oraz tworzenie zestawień sprzedaży. Zgodność z RODO.

Więcej informacji
Rachunek

Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn

Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji