Strona główna » Instrukcja instalacji

Pakiet Przedsiębiorcy - Instrukcja instalacji z użyciem przeglądarki Firefox

POBIERZ PROGRAMY

Poniższa instrukcja instalacji opisuje jak zainstalować poszczególne programy Pakiet Przedsiębiorcy korzystając z przeglądarki Firefox. Jeśli to nie jest przeglądarka, której używasz skorzystaj z instrukcji instalacji dla przeglądarek Internet Explorer, Chrome lub Opera.

  1. W celu pobrania i instalacji poszczególnych programów należy kliknąć w link Pobierz program dostępny w tabeli na podstronie Pobierz programy lub niebieski przycisk Pobierz program dostępny na podstronach z opisem poszczególnych programów.
  2. Po kliknięciu w link wyświetlone zostanie okno dialogowe Otwieranie pliku z pytaniem czy zapisać plik. Należy wybrać opcję Zapisz plik.
  3. Po wybraniu opcji Zapisz plik nastąpi "w tle" pobieranie z Internetu pliku Instalatora. Po zakończeniu pobierania pliku Instalatora należy kliknąć zieloną strzałkę znajdującą się w prawym górnym rogu okna przeglądarki.
  4. Po kliknięciu w zieloną strzałkę wyświetlona zostanie lista pobranych plików. Należy na niej odnaleźć pobrany plik Instalatora i kliknąć.
  5. Po kliknięciu w pozycję z nazwą pliku instalatora ukaże się okno Kontrola konta użytkownika zawierające informacje o pobranym pliku i pytanie czy ma on zostać uruchomiony W celu zainstalowania programu należy uruchomić pobrany plik Instalatora wybierając opcję Tak.
  6. Po zezwoleniu na uruchomienie pliku Instalatora otworzy się okno Witamy w kreatorze instalacji programu. Następnie należy wykonywać kolejne kroki według poleceń kreatora instalacji.  7. Po zakończeniu instalacji na Pulpcie powinna utworzyć się ikona programu (różna w zależności od tego, który program został zainstalowany), a w menu START systemu Windows w sekcji Wszystkie programy powinny zostać utworzone skróty do programów.