Strona główna » Instrukcja instalacji

Pakiet Przedsiębiorcy - Instrukcja instalacji z użyciem przeglądarki Chrome

POBIERZ PROGRAMY

Poniższa instrukcja instalacji opisuje jak zainstalować poszczególne programy Pakiet Przedsiębiorcy korzystając z przeglądarki Chrome. Jeśli to nie jest przeglądarka, której używasz skorzystaj z instrukcji instalacji dla przeglądarek Internet Explorer, Firefox lub Opera.

  1. W celu pobrania i instalacji poszczególnych programów należy kliknąć w link Pobierz program dostępny w tabeli na podstronie Pobierz programy lub niebieski przycisk Pobierz program dostępny na podstronach z opisem poszczególnych programów.
  2. Po kliknięciu w link nastąpi pobieranie pliku z Internetu. Status pobierania można obserwować na dolnym pasku statusu przeglądarki. Po zakończeniu pobierania należy kliknąć w przycisk z nazwą pliku Instalatora.
  3. Po kliknięciu w przycisk z nazwą pliku Instalatora ukaże się okno Kontrola konta użytkownika zawierające informacje o pobranym pliku i pytanie czy ma on zostać uruchomiony W celu zainstalowania programu należy uruchomić pobrany plik Instalatora wybierając opcję Tak.
  4. Po zezwoleniu na uruchomienie pliku Instalatora otworzy się okno Witamy w kreatorze instalacji programu. Następnie należy wykonywać kolejne kroki według poleceń kreatora instalacji.  5. Po zakończeniu instalacji na Pulpcie powinna utworzyć się ikona programu (różna w zależności od tego, który program został zainstalowany), a w menu START systemu Windows w sekcji Wszystkie programy powinny zostać utworzone skróty do programów.