Strona główna » Instrukcja instalacji

Pakiet Przedsiębiorcy - Instrukcja instalacji z użyciem Internet Explorer

POBIERZ PROGRAMY

Poniższa instrukcja instalacji opisuje jak zainstalować poszczególne programy Pakiet Przedsiębiorcy korzystając z przeglądarki Internet Explorer. Jeśli to nie jest przeglądarka, której używasz skorzystaj z instrukcji instalacji dla przeglądarek Firefox, Chrome lub Internet Explorer.

  1. W celu pobrania i instalacji poszczególnych programów należy kliknąć w link Pobierz program dostępny w tabeli na podstronie Pobierz programy lub niebieski przycisk Pobierz program dostępny na podstronach z opisem poszczególnych programów.
  2. Po kliknięciu w link ukaże się okno z pytaniem czy plik Instalatora znajdujący się pod wskazanym linkiem ma zostać zapisany na dysku czy od razu uruchomiony. Zalecane jest wybranie opcji Uruchom.
  3. Po wybraniu opcji Uruchom nastąpi "w tle" pobieranie z Internetu pliku Instalatora. Po zakończeniu pobierania pliku Instalatora ukaże się okno Kontrola konta użytkownika zawierające informacje o pobranym pliku i pytanie czy ma on zostać uruchomiony. W celu zainstalowania programu należy uruchomić pobrany plik Instalatora wybierając opcję Tak.
  4. Po zezwoleniu na uruchomienie pliku Instalatora otworzy się okno Witamy w kreatorze instalacji programu. Następnie należy wykonywać kolejne kroki według poleceń kreatora instalacji.  5. Po zakończeniu instalacji na Pulpcie powinna utworzyć się ikona programu (różna w zależności od tego, który program został zainstalowany), a w menu START systemu Windows w sekcji Wszystkie programy powinny zostać utworzone skróty do programów.