Strona główna » Historia zmian w programach » Faktura VAT » Rok 2021 » Wersja 4.358.2021

Faktura VAT - zmiany w wersji 4.358.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 18. września 2021)

Na oknie dodawania lub edycji kontrahenta w zakładce "Indywidualne warunki" dodano przełącznik "Podmiot powiązany". Kolumnę z tym samym oznaczeniem dodano także do widoku danych. Informacja, że kontrahent jest podmiotem powiązanym kopiowana jest na dokumenty. W momencie generowania plików JPK_V7M lub JPK_V7K w części ewidencyjnej dokumentom dla kontrahentów będących podmiotami powiązanymi zaznaczana jest procedura TP.

  • Zmiany w późniejszej wersji 4.359.2021 z dnia 27. września 2021

    Wprowadzono udogodnienie polegające na wyświetlaniu chmurki z pełną nazwą kontrahenta lub towaru i usługi po zaznaczeniu kursorem wiersza danych. Ponadto wprowadzono modyfikacje w plikach JPK_FA oraz poprawiono sortowanie danych na zestawieniach. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.357.2021 z dnia 10. września 2021

    Umożliwiono jednoczesne wysyłanie faktur e-mailem na dodatkowy adres e-mail oraz zdefiniowanie stałego adresu w Konfiguracji. Ponadto dodano przycisk szybkiego kasowania zawartości filtra w głównych widokach danych. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Rachunek

Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn

Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga

Księga

Program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt

Ryczałt

Program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość

Mała Księgowość

Wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace

Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie list płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów związanych z pracownikami.

Więcej informacji