Strona główna » Historia zmian w programach » Faktura VAT » Rok 2021 » Wersja 4.351.2021

Faktura VAT - zmiany w wersji 4.351.2021

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 17. lipca 2021)

  • Wprowadzono funkcjonalność polegającą na tym, że w momencie wskazania kontrahenta z listy na oknie dodawania lub edycji faktury program weryfikuje aktualność wybranych danych kontrahenta w bazie REGON. W przypadku wykrycia rozbieżności pomiędzy danymi zapisanymi w programie, a danymi z publicznego rejestru wyświetlane jest okno z propozycją uaktualnienia danych i w przypadku potwierdzenia dane w bazie kontrahentów i na fakturze są uaktualniane.
  • Wprowadzono modyfikację polegającą na tym, że w przypadku podania na fakturze samego numeru NIP dane w pierwszej kolejności pobierane są z publicznego rejestru REGON, a dopiero w drugiej kolejności wyszukiwane są w bazie programu. Taka kolejność daje gwarancje użycia na fakturze aktualnych danych w przypadku gdy kontrahent wskazywany jest po numerze NIP.

  • Zmiany w późniejszej wersji 4.352.2021 z dnia 30. lipca 2021

    Umożliwiono wyłączenie sprawdzania danych kontrahenta w bazie REGON przy wyborze kontrahenta na dokumencie oraz wprowadzono udogodnienie polegające na pokazywaniu okresu, którego dotyczy JPK dodane na podstawie zewnętrznego numeru referencyjnego. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 4.350.2021 z dnia 5. lipca 2021

    Wprowadzono możliwość samodzielnego określenia daty dla kopiowanych dokumentów oraz dodano nowe rodzaje rejestrów VAT. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Rachunek

Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn

Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga

Księga

Program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt

Ryczałt

Program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość

Mała Księgowość

Wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace

Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie list płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów związanych z pracownikami.

Więcej informacji