Strona główna » Historia zmian w programach » Faktura VAT » Rok 2020 » Wersja 4.321.2020

Faktura VAT - zmiany w wersji 4.321.2020

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 16. października 2020)

  • Dodano kolumnę "Oznaczenie dowodu sprzedaży" na oknie "Rejestr faktur". Pole to może przyjmować oznaczenia: RO, WEW lub FP. Pole to ustawiane jest automatycznie zależności od rodzaju dokumentu.
  • Wprowadzono mechanizm księgowania do rejestru VAT sprzedaży programów Księga, Ryczałt lub Mała Księgowość faktur do paragonów. Dokumenty te księgowane są z oznaczeniem FP przez co nie podlegają sumowaniu, a jedynie wykazaniu.
  • Wprowadzono modyfikacje funkcjonalne w części programu odpowiedzialnej za generowanie plików JPK_V7M oraz JPK_V7K.

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Rachunek

Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn

Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga

Księga

Program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt

Ryczałt

Program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość

Mała Księgowość

Wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace

Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie list płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów związanych z pracownikami.

Więcej informacji