Strona główna » Historia zmian w programach » Faktura VAT » Rok 2017 » Wersja 3.225.2017

Faktura VAT - zmiany w wersji 3.225.2017

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 17. listopada 2017)

  • Usprawniono działanie opcji "Znajdź" na wszystkich głównych oknach programu. Usprawnienie polegało na poprawie ergonomiczności i wygody użycia. Wciśnięcie klawisza Enter na polu wpisywania słowa kluczowego powoduje automatyczne przejście do klawisza "Szukaj", a podczas szukania kursor z ostatniego znalezionego wiersza na liście przesuwa się z powrotem do pierwszego, który spełnia kryteria wyszukiwania.
  • Usprawniono działanie klawisza Enter na wielolinijkowych polach edycyjnych. Dotychczas wciśnięcie klawisza Enter powodowało przejście do kolejnego pola edycyjnego co utrudniało wpisywanie ciągów znaków wielolinijkowych, bo wymagała stosowania kombinacji Shift i Enter.
  • Podczas wysyłki JPK na oknie wyboru certyfikatu w przypadku posiadania certyfikatu dla którego nie ustawiono nieobowiązkowej przyjaznej nazwy certyfikatu wyświetlana jest pełna nazwa certyfikatu.

Zmiany w późniejszej wersji 3.226.2018 z dnia 5. grudnia 2017

Poprawiono stabilność oraz ergonomiczność pracy aplikacji. Więcej informacji...

Zmiany we wcześniejszej wersji 3.224.2017 z dnia 31. października 2017

Wprowadzono możliwość korygowania faktur VAT-RR oraz możliwość wygenerowania miesięcznego raportu fiskalnego. Więcej informacji...