Strona główna » Historia wersji » Faktura VAT » Strona 21 » Zmiany w wersji 2.73.2013

Faktura VAT - zmiany w wersji 2.73.2013

POBIERZ PROGRAM
POBIERZ PROGRAM

(data wydania 2013-01-03)

  • Przy korzystaniu z opcji importu danych wprowadzono okno dialogowe z pytaniem czy na pewno dokonać importu danych.
  • W Konfiguracji w zakładce "Styl druku dokumentów" zmieniono nazwę parametru z "Drukuj dodatkowe zestawienie VAT w złotówkach na fakturach walutowych" na "Drukuj dodatkowe zest. VAT w złotówkach i kurs walutowy na fakturach walutowych". Wyłączenie parametru skutkuje usunięciem z wydruku faktur walutowych dodatkowego zestawienia VAT w złotówkach oraz informacji o kursie i całkowitej kwoty do zapłaty w złotówkach.
  • W Konfiguracji w zakładce zmieniono nazwę parametru z "Stopka na wydruku faktury VAT marża" na "Procedura marży dla faktur VAT marża". Wartość ustawiona w tym parametrze skutkuje zmianą nazwy dokumentu na wydruku.
  • Z nazw dokumentów wyeliminowano opcjonalnie wyraz "VAT". Powrót do nazw sprzed zmian możliwy jest poprzez edycję nazw dokumentów w Słowniki - Ustawienia dokumentów - [ rodzaj dokumentów ] - Zmień - "Nazwa dokumentu" oraz "Nazwa dokumentu na wydruku".
  • Do wydruków faktur proforma dodano w stopce informację "Faktura proforma nie jest dowodem księgowym i nie należy jej księgować".