Strona główna » Historia zmian w programach » Faktura VAT » Rok 2013 » Wersja 2.73.2013

Faktura VAT - zmiany w wersji 2.73.2013

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 3. stycznia 2013)

  • Przy korzystaniu z opcji importu danych wprowadzono okno dialogowe z pytaniem czy na pewno dokonać importu danych.
  • W Konfiguracji w zakładce "Styl druku dokumentów" zmieniono nazwę parametru z "Drukuj dodatkowe zestawienie VAT w złotówkach na fakturach walutowych" na "Drukuj dodatkowe zest. VAT w złotówkach i kurs walutowy na fakturach walutowych". Wyłączenie parametru skutkuje usunięciem z wydruku faktur walutowych dodatkowego zestawienia VAT w złotówkach oraz informacji o kursie i całkowitej kwoty do zapłaty w złotówkach.
  • W Konfiguracji w zakładce zmieniono nazwę parametru z "Stopka na wydruku faktury VAT marża" na "Procedura marży dla faktur VAT marża". Wartość ustawiona w tym parametrze skutkuje zmianą nazwy dokumentu na wydruku.
  • Z nazw dokumentów wyeliminowano opcjonalnie wyraz "VAT". Powrót do nazw sprzed zmian możliwy jest poprzez edycję nazw dokumentów w Słowniki - Ustawienia dokumentów - [ rodzaj dokumentów ] - Zmień - "Nazwa dokumentu" oraz "Nazwa dokumentu na wydruku".
  • Do wydruków faktur proforma dodano w stopce informację "Faktura proforma nie jest dowodem księgowym i nie należy jej księgować".

Zmiany w późniejszej wersji 2.74.2013 z dnia 9. stycznia 2013

Poprawiono stabilność pracy programu. Więcej informacji...

Zmiany we wcześniejszej wersji 2.72.2013 z dnia 31. grudnia 2012

Dostosowano program do zmian przepisów dotyczących fakturowania wchodzących w życie z dniem 1. stycznia 2013 roku.  Więcej informacji...