Strona główna » Historia zmian w programach » Faktura VAT » Rok 2010 » Wersja 1.25.2010

Faktura VAT - zmiany w wersji 1.25.2010

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 8. marca 2010)

  • Dodano obsługę nowego dokumentu Faktura VAT-MP (mały podatnik). Dokument przeznaczony jest dla firm rozliczających VAT kwartalnie metodą kasową. Domyślnie dokument ujmowany jest w rejestrze VAT w miesiącu i roku zgodnym z terminem płatności określonym na dokumencie.
  • Umożliwiono zmianę miesiąca i roku ujmowania poszczególnych dokumentów w rejestrach VAT. Na oknie rejestru VAT dodano przycisk "Zmień datę" (zmień datę ujęcia dokumentu w rejestrze). Opcja pozwala na dowolną zmianę daty ujęcia dokumentu.
  • Umożliwiono zmianę stopki na dokumencie Faktura VAT marża w zależności od rodzaju prowadzonej działalności i stosowanej w związku z tym ustawy. Zmiana ma na celu umożliwienie korzystania z programu zarówno firmom świadczącym usługi turystyczne oraz komisom. W konfiguracji w "Stylu druku dokumentów" dodano parametr "Stopka na wydruku faktury VAT marża". W zależności od ustawienia parametru w stopce może znajdować się informacja o stosowaniu artykułu 119 lub 120 ustawy z dnia 11 marca 2004r. o podatku VAT. Można też całkowicie wyłączyć drukowanie stopki.
  • Poprawiono ogólną stabilność programu.

  • Zmiany w późniejszej wersji 1.26.2010 z dnia 29. marca 2010

    Umożliwiono szybkie wyszukiwanie danych poprzez możliwość bezpośredniego wpisania szukanego ciągu w oknie programu oraz wprowadzono znacznik aktywności filtrów. Ponadto usprawniono dodawanie nowych elementów do drzewa kategorii kontrahentów oraz kategorii towarów i usług. Więcej informacji...

  • Zmiany we wcześniejszej wersji 1.24.2010 z dnia 19. lutego 2010

    Wprowadzono możliwość przywrócenia standardowych ustawień wydruków faktur. Więcej informacji...

Zobacz inne programy do wystawiania faktur VAT i rachunków

Rachunek

Rachunek

Program dla firm zwolnionych z VAT. Proste i szybkie wystawianie rachunków oraz faktur bez VAT, baza kontrahentów, towarów i usług. Tworzenie zestawień sprzedaży. Możliwość wystawiania dokumentów proforma i w walucie.

Więcej informacji
Sprzedaż i Magazyn

Sprzedaż i Magazyn

Program handlowo-magazynowy z fakturowaniem i obsługą JPK. Obsługa drukarek fiskalnych i czytników kodów kreskowych. Wszystkie rodzaje dokumentów, baza kontrahentów, towarów i usług, kontrola stanów magazynowych.

Więcej informacji

Zobacz programy do księgi, ryczałtu oraz kadr i płac

Księga

Księga

Program do rozliczania księgi przychodów i rozchodów (KPiR), VAT, podatku PIT, kilometrówki. Umożliwia wysyłanie JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Ryczałt

Ryczałt

Program księgowy do rozliczania ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencji przychodów), VAT, kilometrówki. Możliwość wysyłki JPK oraz e-Deklaracji.

Więcej informacji
Mała Księgowość

Mała Księgowość

Wielofirmowy program księgowy. Rozliczanie KPiR, ryczałtu, VAT, podatku PIT, kilometrówki, środków trwałych. Możliwość wysyłania JPK i e-Deklaracji.

Więcej informacji
Kadry i Płace

Kadry i Płace

Ewidencja pracowników, wyliczanie list płac, eksport do Płatnika, ewidencja czasu pracy, generowanie wszystkich dokumentów związanych z pracownikami.

Więcej informacji