Strona główna » Historia zmian w programach » Faktura VAT » Rok 2010 » Wersja 1.25.2010

Faktura VAT - zmiany w wersji 1.25.2010

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 8. marca 2010)

  • Dodano obsługę nowego dokumentu Faktura VAT-MP (mały podatnik). Dokument przeznaczony jest dla firm rozliczających VAT kwartalnie metodą kasową. Domyślnie dokument ujmowany jest w rejestrze VAT w miesiącu i roku zgodnym z terminem płatności określonym na dokumencie.
  • Umożliwiono zmianę miesiąca i roku ujmowania poszczególnych dokumentów w rejestrach VAT. Na oknie rejestru VAT dodano przycisk "Zmień datę" (zmień datę ujęcia dokumentu w rejestrze). Opcja pozwala na dowolną zmianę daty ujęcia dokumentu.
  • Umożliwiono zmianę stopki na dokumencie Faktura VAT marża w zależności od rodzaju prowadzonej działalności i stosowanej w związku z tym ustawy. Zmiana ma na celu umożliwienie korzystania z programu zarówno firmom świadczącym usługi turystyczne oraz komisom. W konfiguracji w "Stylu druku dokumentów" dodano parametr "Stopka na wydruku faktury VAT marża". W zależności od ustawienia parametru w stopce może znajdować się informacja o stosowaniu artykułu 119 lub 120 ustawy z dnia 11 marca 2004r. o podatku VAT. Można też całkowicie wyłączyć drukowanie stopki.
  • Poprawiono ogólną stabilność programu.

Zmiany w późniejszej wersji 1.26.2010 z dnia 29. marca 2010

Umożliwiono szybkie wyszukiwanie danych poprzez możliwość bezpośredniego wpisania szukanego ciągu w oknie programu oraz wprowadzono znacznik aktywności filtrów. Ponadto usprawniono dodawanie nowych elementów do drzewa kategorii kontrahentów oraz kategorii towarów i usług. Więcej informacji...

Zmiany we wcześniejszej wersji 1.24.2010 z dnia 19. lutego 2010

Wprowadzono możliwość przywrócenia standardowych ustawień wydruków faktur. Więcej informacji...