Strona główna » Historia zmian w programach » Budżet Domowy » Rok 2010 » Wersja 1.46.2010

Budżet Domowy - zmiany w wersji 1.46.2010

POBIERZ PROGRAM

(Data wydania: 10. lutego 2010)

  • Umożliwiono eksport oraz import bazy danych z poziomu programu. Opcja służy do przenoszenia danych pomiędzy komputerami.
  • W menu głównym Dane dodano opcję "Eksport danych (CTRL + E)". Po wybraniu opcji należy wskazać lokalizację gdzie ma zostać zapisana baza danych (np. nośnik PenDrive). Baza danych archiwizowana jest w formacie *.ZBD (Zarchiwizowana Baza Danych).
  • W menu głównym Dane dodano opcję "Import danych (CTRL + I)". Po wybraniu opcji należy wskazać lokalizację gdzie znajduje się plik z wyeksportowaną wcześniej bazą danych w formacie *.ZBD (Zarchiwizowana Baza Danych). Uwaga: W wyniku importu nadpisywana jest istniejąca baza danych. Dane po imporcie mają więc dokładnie tę samą zawartość co w momencie eksportu. Nie następuje więc synchronizacja danych.

Zmiany w późniejszej wersji 1.47.2010 z dnia 4. marca 2010

Umożliwiono dostęp do programu w przypadku zapomnienia hasła przez użytkownika oraz dodano funkcję szybkiego przejścia na stronę z najnowszymi zmianami w programie. Więcej informacji...

Zmiany we wcześniejszej wersji 1.45.2010 z dnia 22. stycznia 2010

Poprawiono stabilność pracy programu pod systemem Windows 7 oraz wprowadzono możliwość zapisu wydruków wydruków do plików PDF. Więcej informacji...