Terminarz Kontaktowy - Program do zarządzania kontaktami

Terminarz Kontaktowy to aplikacja pod Windows służąca do planowania zadań, gromadzenia informacji o kontrahentach, terminach spotkań, zarządzania kontaktami i rozsyłania mailingów. Opcja przypomnień pomoże Ci czuwać nad wszystkimi ważnymi wydarzeniami. Opcja mailingów pozwoli Ci masowo rozsyłać informacje o Twoich produktach i usługach lub informować klientów o ważnych wydarzeniach.

Terminarz Kontaktowy to narzędzie przydatne nie tylko w biznesie. Pożytek z niego będą mieli także lekarze, dentyści, nauczyciele i reprezentaci wszystkich innych zawodów w których dużą rolę odgrywa sprawny kontakt z ludźmi i planowanie...

Budżet Domowy - Program do zarządzania finansami domowymi

Odczuwasz dotkliwie skutki Światowego Kryzysu Finansowego i masz obawy, że musisz zacząć oszczędzać? A może jesteś oszczędną osobą, która ceni sobie trzymanie w ryzach finansów domowych?

Budżet Domowy to aplikacja pod Windows, która pozwoli Ci trzymać pełną kontrolę nad wszystkimi wydatkami domowymi i nie tylko. Już nie będziesz musiał zastanawiać się dlaczego i na co tak szybko rozchodzą się pieniądze. Za pomocą kilku kliknięć sprawdzisz na co, ile wydajesz. Będziesz mógł lepiej planować wydatki co sprawi, że zaoszczędzisz więcej pieniędzy na dodatkowe przyjemności...

Kreator Pism - Program do tworzenia pism urzędowych

Zdarzyło Ci się choć raz mieć problem z przygotowaniem pisma urzędowego lub do swojego Kontrahenta? Ten problem może przestać dotyczyć Ciebie! Dzięki programowi "Kreator Pism" błyskawicznie napiszesz każde pismo. Zaskocz profesjonalizmem Urzędników i swoich Partnerów handlowych.

Kreator Pism to aplikacja pod Windows przeznaczona dla wszystkich tych, którzy co jakiś czas potrzebują przygotować pismo urzędowe lub jakiekolwiek inne. Program pozwala na szybkie generowanie pism poprzez wypełnienie odpowiednich pól. Sam dba o odpowiednie rozmieszczenie treści na piśmie zgodnie z przyjętymi normami i zasadami.